Turke Russia USA Franc

Neşeli Gökkuşağı Anaokulu

Biz öğrencilerimize özgürce deneyimler yaşayabilecekleri ilgi yetenek ve yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri bireyselleşmesini destekleyen araştırmacı ve sorgulayıcı kimliklerini pekiştiren kaliteli bir okul öncesi eğitim sunmaktayız. Bu yolda Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı disiplinli benlik saygısı gelişmiş doğayı hayvanı koruyan sevgi dolu nesiller yetiştiriyoruz.

Bununla birlikte bir çok sistemin karma eğitim sistemi sunmaktayız çoklu zeka kuramı gems projesi reggio emilia ve montosori yöntemini eğitim felsefesi olarak kabul etmekteyiz.

Bir çocuk birçok alanda desteklenmeli ve yaratıcılıkları ön plana çıkmalıdır.

3 dilde eğitim verten okul öncesi eğitim kurumuyuz.

Okulumuzda tam zamanlı pedagog  eşliğinde hem türk hemde yabancı uyruklu eğitmenlerle eğitim verilmektedir.

Öğrencilerimiz günlük aktivitelerin uygulamalarında ve oyun zamanlarında yabancı dil konusunda uzman eğitmenler liderliğinde İngilizce Rusça ve fıransızca öğrenmekte ve dili dil ortamında öğrenmektedir.

Okulumuz 2 -6 yaş arası çocuklara eğlenceli ve zengin bir eğtim program sunmaktadır. Bahçe bahçe oyunları  öğle   uykuları sağlıklı  beslenme günlük  yaşanımı önemli yer tutar.

Share
Bu kategoriden diğerleri: « Psikolojik Danışma ve Rehberlik
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…